Mořské řasy

se v mořích vyskytují maximálně do hloubky 50 m, protože jsou závislé na světle a fotosyntéze. Mají schopnost eliminovat vliv radioaktivních a chemických látek. Odnímají z těla těžké kovy včetně olova, rtuti a kadmia a proto jsou dobrým čistícím prostředkem našeho těla...

Thalasoterapie Zlín - zdraví z moře

Co je thalasoterapie ?

Velmi zjednodušeně řečeno - aplikace přípravků s výtažky mořských řas. Jistě jste už přinejmenším zaslechli tento termín, protože thalasoterapie je dnes velmi populární metodou ošetření těla, kterou nabízí již mnoho kosmetických a masérských center. A není se co divit, její pomocí lze dosáhnout významných účinků. Prostřednictvím proteinů, tekutin, minerálů a vitaminů velmi rychle odplavuje odpadní látky a nastoluje rovnováhu pokožky, oživuje ji, zpevňuje a vyhlazuje vrásky. Stimulací krevního oběhu zmírňuje únavu nohou, odbourává přebytečnou tukovou tkáň a odstraňuje celulitidu. Mimoto má blahodárné zklidňující a relaxační účinky.

Mořské řasy berou tuky útokem

Víte, že v jednom kilogramu mořských řas je asi tolik účinných látek jako přibližně v 100 000 litrech mořské vody?

Obsahují vysoký podíl minerálních solí, stopových prvků, aminokyselin a vitamínů. V medicíně a kosmetice se využívá asi 24 druhů mořských řas, rozlišujeme zelené, hnědé a červené. V kosmetice se využívá při ošetření thalasoterapií přípravků s obsahem výtažků z mořských řas, které podporují přeměnu tukových látek v tkáních. Takže, samozřejmě vždy v součinnosti s příslušnou úpravou jídelníčku, se rychleji odbourávají zde uložené tuky a odpadní látky. Játra, jako důležitý orgán zbavující tělo jedů, jsou povzbuzována, aby z krve intenzívněji filtrovala přebytečný estrogen.

Zeštíhlit, zpevnit, posílit

Pomocí thalasoterapie se můžeme starat jak o pokožku obličeje, tak i těla. V péči o tělo můžeme klientovi poskytnout specifický program: zeštíhlující, zpevňující nebo posilující. A výsledky? Postupně s opakováním procedur dochází ke zpevňování ochablé kůže rukou a nohou, zmírnění a odstranění jak povrchové, tak i hluboké celulitidy, stimulace krevního oběhu, zlepšení stavu strií, odstranění únavy a otoků nohou.

Kůže je naší vizitkou

Nezapomínejme, že stav naší pokožky odráží celkový stav našeho těla. Únava, stres, nedostatek času a zanedbaná péče se ihned negativně projeví na naší pokožce. Existuje mnoho faktorů, které zpomalují nebo blokují její životně důležité funkce. Kůže jako celek odráží naši rovnováhu a zároveň zobrazuje také historii našeho života. Je největším tělesným orgánem - u dospělého člověka plošně rozložena by pokryla výměru skoro dva metry čtvereční, což je velikost téměř jednoho prostěradla.

© Masáže KaJa Zlín 2010 | tvorba www stránek, videoprodukce SKILL production Zlín | starý Zlín | XHTML 1.0 valid | CSS 2.1 valid | analýza zdrojového kódu